Hakkımızda


2008 yılında Ankara’da kurulan acentemiz, 2011 yılından itibaren İstanbul merkezli olarak faaliyetine devam etmektedir. TURSAB'a kayıtlı A grubu seyahat acentesi olarak nitelendirilen firmamız, ciro olarak dünyadaki ikinci büyük tur operatörü olan Coral Travel İstanbul’un Anadolu yakası yetkili satış acentesi olarak da hizmet vermektedir. Tüm dünyada 60.000’e yakın otelle direk anlaşması bulunan şirketimizde misyonumuz misafirlerimize en az maliyetle, en iyi hizmeti sunmaktır.

Profesyonel kadrosuyla, IATA havayollarının iç ve dış hat uçak biletleri için gelen rezervasyon taleplerini online olarak karşılayan firmamız aynı zamanda yurt içi, yurt dışı otel rezervasyon talepleri ve vize işlemleri için de sizlere hizmetler sunmaktadır.
Konusunda yetkin personelleriyle organize olan şirketimiz, bilet, otel, yurt içi, yurt dışı turlar, vize ve transfer departmanı ile dünyanın her noktasına en kısa sürede, en rahat ve en ekonomik şekilde kusursuz seyahat edebilmeniz için size hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.
Misyonumuz: En geniş ve elit ürün yelpazemizle, misafirlerimize en yüksek memnuniyeti sunmaktır.
Vizyonumuz: Alanında en yüksek deneyime sahip satış ekibimiz ve geniş kadromuzla siz değerli misafirlerimizin gönlünde lider seyahat danışmanınız olmak.